Nightfall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Standing no chance to win but, we're not running, we're not running
 
rodiklisrodiklis  DRAUGAIDRAUGAI  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Faktai apie vampyrus

Go down 
AutoriusPranešimas
Renesmee Charlie Cullen
It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Renesmee Charlie Cullen


Posts : 150
Hug'ai : 0
Join date : 2012-06-11

Faktai apie vampyrus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Faktai apie vampyrus   Faktai apie vampyrus EmptyAntr. 06 12, 2012 5:33 pm

Taigi, kadangi daug kas pripažintų jog Twilighto vampyrai yra per daug barbiški. Vampyrus labiau primena personos iš TVD ar True Blood. Kodėl gi mum nesumeikinus vampyro mikso, kuris atrodytų vampyriškiau?
Taigi keli faktai apie mūsų NightFall'o vampyrus:

- Vampyrai nespindi saulės šviesoje, jie joje dega, todėl privalo nešioti amuletą nuo saulės. Tokie amuletai, kurie gali apsaugoti nuo sudegimo, buvo išrasti apie 1300 metus prieš Kristų senovės graikijoje kelių žiniuonių, tam, kad apsaugotų tris tuometinius vampyrus. Vampyrams pavogus amuleto pagaminimo paslaptį, kiekvienas vampyras, tai žinodamas gali jį pasigaminti.
- Vampyrai gali misti tiek gyvūnų tiek žmonių krauju. Tie, kurie minta žmonių krauju yra daug stipresni už vadinamus "vegetarus". Vienas kitas vampyras mėgsta ir kitų vampyrų kraują, kuris suteikia dar didesnės jėgos ir galių nei žmogaus kraujas.
- Vampyrai kvėpuoja, gali valgyti žmonių maistą, tačiau jis jiem gyvasties nepalaiko. Taip pat vampyrai gali, netgi turi miegoti, kad neprarastų jėgų.
- Vampyrai greiti, stiprūs, ir turi labai jautrią klausą. Taip pat jų žaizdos labai greitai gyja, todėl nužudyti jį gana sunku.
- Vampyrų akių spalva nesikeičia po pervertimo. Jei vampyras buvo žaliaakis tai jis ir liks žaliaakis.
- Norint žmogų perversti vampyru, reikia jam įkasti, suleidžiant "nuodų" į jo kraujo sistemą. Po kelių, agoniją keliančių valandų, žmogus atmerkia akis kaip vampyras.
- Vampyrų jėga priklauso nuo to kokio senumo yra vampyras, tačiau naujagimiai, pirmąją savaitę yra nepaprastai stiprūs. Jų jėga gali kartais net pralenkti senesnio vapyro jėgą. Tačiau po savaitės, jų jėga sunormalėja ir tada auga tik su išgyventais metais ar amžiais.
- Vampyrą galima nužudyti nudūrus jo širdį mediniu kuolu, ištraukus širdį arba suplėšius kūną gabalais ir sudeginus.
- Taip pat vampyrai silpni verbenai. Verbena tai augalas, kuris silpinina vampyro jėgą ir imuninę sistemą, tada jis lieka lengvai pažeidžiamas.
Tačiau verbena išnyko prieš 1000 metų ir kolkas niekas nežino kur jos galima rasti, nes toks augalas neveisiamas vazone, ant balkono atbrailos.
Taip pat vampyrai negali tapti jai atsparūs, nes jei išgėrus gėrimo su verbena jis gali likti suparalyžiuotas gan ilgam laikui. Todėl mūsų vampyrai, verbenos, kaip rytinės arbatėlės negeria.
- Čia nėra nei originalų nei hibridų. Todėl senesnių vampyrų nei Volturiai būt negali, būkime protingi, neprikurkime overpower personažų :)
Atgal į viršų Go down
https://nightfall.forumlt.com
 
Faktai apie vampyrus
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nightfall :: Welcome :: Let's Play the Game!-
Pereiti į: