Nightfall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Standing no chance to win but, we're not running, we're not running
 
rodiklisrodiklis  DRAUGAIDRAUGAI  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Forumo rpg situacija

Go down 
AutoriusPranešimas
Jacob Marko Black

Jacob Marko Black


Posts : 130
Hug'ai : 0
Join date : 2012-06-12

Forumo rpg situacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Forumo rpg situacija   Forumo rpg situacija EmptyAntr. 06 12, 2012 7:16 pm

Šiek tiek priešistorės:

Senovės Graikijoje dar prieš Kristaus gimimą, gyveno du mažo miestelio pasididžiavimai, broliai Aro ir Caius. Tai buvo du jauni ir drąsūs vyrai, kurie be jokios baimės nepraleido nei vieno mūšio, ir nei vieno neleido pralaimėti. Didelė nelaimė atsitiko tada, kada broliai mūšio lauke buvo pakirsti siautėjančio maro. Kurį laiką, miestelis jau laidojo du didvyrius, žuvusius nuo priešo atneštos ligos. Tačiau vaikinukai nebuvo mirę, jie buvo paslėpti jaunos merginos, vardu Maya namuose. Mergina jau kurį laiką žolelėmis ir visokiais kitais būdais saugojo brolius nuo mirties gniaužtų. Atnešusi vandens iš Užmaršties upės, ir jį panaudojusi vaikinukams gydyti, Maya padarė tai ko nesitikėjo. Po kelių parų miegojimo, broliai prisikėlė, sveiki ir gyvi kaip niekad. Keisčiausias dalykas buvo tas, kad tiek Caius tiek Aro jautėsi alkani, jiems graužė gerkles, o vos užuodus kraują, pasikeisdavo veidas. Vienintelis dalykas, kuris laikė juos saugiai- saulės šviesa, kuri degino ir kaitino jų odą. Galiausiai Maya sugalvojo jiem pavadinimą- vampyras, kas reiškė nakties padarą. Maya ilgai dirbo, ir galiausiai prisilietus mėnulio pilnačiai ir nubučiavus rytmetinės saulės spinduliams, ji išrado broliams žiedus, kurie juos apsaugojo nuo nudegimo saulėje. Tačiau tada, kai jie galėjo išlysti į dienos šviesą, visas kaimelis buvo išskerstas... Aro, nekęsdamas savęs ką padarė. Užtruko daugelį metų, kol galų gale išmoko save valdyti, taip kad nežudytų žmonių vos prie jų priėjus. Nepalikęs nuošalį ir Caius, išmokė ir jį tai ko mokėjo pats. Palikę savo miestelį, broliai išėjo į plačiąją Graikijos civilizacijos erdvę, kur sutiko jauną ir užsipyrusį vyruką vardu Marcus. Jau po nelaimės savo krašte, Aro ir Caius norėjo padaryti kažką, kad tai nepasikartotų, bet tam reikėjo daugiau tokių pačių kaip ir jie. Neužilgo Marcus prisijungė prie brolių, ir greitai gimė jų šeimos pavardė Volturi. Broliai supratę, kad vistiek jie nebus vieninteliai savo rūšies atstovai, o tam kad nepasikartotų brolių istorija, ir kiekvienas naujai gimęs vampyras nežudytų masiškai žmonių rūšies, Aro, Caius ir Marcus pasiryžo savo gyvenimą atiduoti tam, kad sutvarkytų kiekvieną išsišokėlį vampyrą, kuris nemoka gyventi taikoje.
Bėgant šimtmečiams Volturiai kūrė vampyrus, tol kol jie nesutiko Rebeccos. Gražuolė mergina iškarto puolė Aro į akį. Mergina jau buvo vampyrė, tačiau kaip naujagimė buvo labai protinga, kaip moteris labai subtili, ir ji visiškai pavergė Aro širdį ir sielą. Taip pat ji greitai tapo Volturių šeimos nare. Tačiau viskas nebuvo taip paprasta, nes ją mylėjo kitas vampyras, kuris, dėl jos buvo pasirengęs atiduoti viską. Damianas, įgijęs vietą Aro pasitikėjimo rate, taip pat prisijungė prie Volturių klano.
Kai vampyrų masiškai daugėjo, Volturiai turėjo daugiau darbo, ir jie pamažu įgavo daug įtakos "požeminiame" gyvenime, ir tai Damianui pasidarė tikrai įdomu. Vaikinas, užsimanęs valdyti visus Volturius ir vampyrus, nusprendė pavergti kitus Volturius, kad Arą pakeistų Damianas. Aišku, vaikinas susilaukė nepritarimo iš kitų šeimos narių, o apie tai sužinojęs Aro, išvarė Damianą iš Volturių gretų....

~~~~~


2020 metai. Forkso miestelyje tvyro keistai ramus gyvenimas. Laimingi Cullenai, ir gyvenimu nesiskundžiantys Kvileutai. Netgi tai, kad Renesmee pamilo Jakob, nesukėlė karo tarp šių dviejų pusių, kad ir kaip tai vieniem tai kitiem tai nepatiktų.
Kitoj pasaulio dalį- Volteroj, vyksta sujudimas ir neramumas, mat Aro ir kiti Volturiai bando sudoroti Damian, vampyrą, kuris kelia grėsmę visai padermiai. Volturiai, tiek puolę į darbus, jog net prisireikia pašalinių pagalbos, todėl neužilgo atgebenama Alice Cullen į pagalbą.

Iš tiesų istorija tokia, jog Maya paprasta mergina, kuri gyvuoja kartu, su vampyrų atsiradimu, Ji gyveno tais laikais, kai Damianas dar buvo naujas vampyras, kuris buvo doras vaikinas, kai Aro tik įkūrinėjo Volturių klaną, kai slapčia įsižiebė meilės trikampis tarp Aro, Rebeccos ir Damiano. Maya matė, kaip Damians buvo išvytas, jautė, ir žinojo jo slaptus troškimus. Kol vieną dieną jie netyčia susitiko, ir jis išpasakojo tai ko trokšta...
Iš tikrųjų mergina rinko paslaugas, kad užsitikrinusi sau žmogišką nemirtingumą, galėtų jas atsiimti. Ji taip ir padarė.. Ji sugalvojo būdą, kaip amžinai būnant žmogum tapti nemirtinga, tapo savotiška ragana, apie kurią pasaulis ir visos rūšys nėra nieko girdėjusios..

Nors Damianas niekada ir nenuvertė Aro, ir niekada nesusigrąžino Rebeccos Maya pažadėjo, jog vieną dieną jo visi troškimai išsipildys...


Tuo pat metu, kai Alice palieka Forksą, Cullenai sunerimsta, vienintelis šaltinis, kuris garantavo ramybę, dingo, ir neaišku kada grįš.. Likę nežinioj Forksiečiai stengiasi išlikti ramūs, kantriai laukdami Alice sugrįžtant. Tačiau, kai nebeliko kam nuspėti ateities, ta proga pasinaudojo Riley, vaikinas, kuris stebuklingai liko gyvas po karo tarp naujagimių ir Cullenų. Būtent tada, kai Alice palieka Forksą, šis pradeda kurpti keršto planus,kaip atkeršyti Cullenam už savo vienintelės Victorios mirtį. Netyčia, kai Jakob susiduria su Riley ir susigrumia, Cullenai apie tai sužino ir įsiterpia, mat reikia baigti kovą, kuri nebuvo baigta prieš keletą metų. Tik vienintelė Renesmee pasinaudojusi sekundės instiktu, palieka Forksą, ir pirmuoju lėktuvo reisu skenda į Volterą, susigražinti taip reikalingos tetos Alice. Įsėdus į lėktuvą, kuris turėtų ją nuskraidinti į Italiją, ši dėl oro kliūčių atsiranda Kuboj. Tenais mergina susipažįsta su Maya. Iš pažiūros paprasta bei miela mergina, kuri, aišku buvo ragana. Vienintelė šios padermės atstovė nemokėjo levitacijos triukų, nemokėjo manipuliuoti protais ir hipnotizuoti. Maya nemokėjo skraidinti dalykų ir prikelinėti numirusių. Iš pažiūros, ragana apsišaukėlė, arba tiesiog ragana dėl pavadinimo. Tačiau Maya mokėjo manipuliuoti augalais, žolelėmis, būtent kurios padėjo jai kurti savitą "magiją." Renesmei užsilikus Kuboj, mat dėl blogo oro buvo atšaukta daugybė skrydžių, mergina papasakojo Mayai apie savo problemas, apie galimą karą, ir galimą mylimų žmonių žūtį. Maya pasakė, jog gali padėti, tačiau pasėkmės bus žiauros. Renesmei sutikus, Maya tariamai padeda.
Mergina nepajutusi jokio skirtumo ar žadėtos pagalbos, grįžta į Forksą, kuriame... viskas kitaip....

Vėl 2008 metai. Bella sėdi Čarlio mašinoje, kuri veža ją iš oro uosto.. čia ji tik susipažįsta su Edvardu ir Jakobu, čia dar negimė joks meilės trikampis. Atrodo, istorija kartojasi, tik niekas to nežino. Išskyrus... Renesmee, kuri buvo perkelta čia kartu Mayaos prašymu, pakeisti viską taip, kad jos šeima liktų sveika. Bet ne viskas taip paprasta, kai ji tarsi vaiduoklis iš ateities, kuriuo niekas nepatikėtų, kad ir ką ji bepasakytų.

Tuo tarpu smarkus pokytis palietė ir Volterą. Po Mayos pažadų Damian, jis galiausiai sėdi Aro kėdėj, šalia jo iš dešinės jo mylimoji Rebecca, iš kito šono Jane, pagrindinė visų žygių palydovė. Tuo metu, kai Aras buvo ištremtas iš Volteros, ir Voltūrių sprendimu vadu tapo Damian ,jie apleido savo darbą, daugiau smaginos nei dirbo ar sergėjo vampyrų fakto slaptumą.
Tačiau, kaip bebūtų keista, Rebecca jautė, jog viskas čia ne taip kaip turėtų būti, jog viskas kaip ir dirbtina... Netikra. Ji slapčia nuo Damiano, susiranda Arą, kuris taipogi prisimena, jog viskas buvo ne taip, ir viskas neturėtų būti taip. Jie abu puikiai žinojo, jog jie gyvena 2020 metais, o ne 2008. Kadangi Rebecca nuo pat jos suradimo, buvo ištikimiausia Aro Volturė, kuria jis galėjo pasikliauti, abu, slapčia, nekeldami Voltūriam įtarimo, kurie gyvena ir vargo nemato, bei pasivargina paprastus vampyrus pagasdinti savo galia, ieško kaltininko, kuris tai padarė, kuris apvertė visą tvarką ir pakeitė visus faktus. Pakeitė viską.

Renesmė Forkse stengiasi įtikinti mylimus žmones, jog ji jų šeima, bando įtikinti Bellą su Edvardu, jog šie jos tėvai, o Jakob, jog ji jo gyvenimo meilė. Tačiau Edvardas su Cullenais laiko ją kažkokia neaiškia, nes ji pusiau vampyrė, tiksliau jie jaučia tik jos vampyriškąją pusę, ir stengiasi ja atsikratyti, o Jakobo mintys sukasi vien apie Bellą ir jo meilę jai.
Į Forksą atvyksta Lorentas, Victoria ir Džeimsas. Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau medžioklės konfliktas tarp Edvardo ir Džeimso nekyla, todėl jie neturi priežaties kažko kariauti ar kažką žudyti, tačiau Cullenai vistiek nelieka atstumti, nes jie padeda Renesmei, merginai, kuri tampa pagrindiniu taikiniu vampyrams. Tuo pat metu, kai Vampyrai atvyksta į Forksą, Jakobas persikeičia, ir supranta visą "požeminį pasaulį" ir jis pradeda medžioti vampyrus, mat tai jo "pašaukimas".

Apleistame krašte, kuriame Rebecca pabėgo su Aro, prisijungia ir dar keli, Damianui nepritariantys Volturiai. Ši maža grupelė ima aiškintis kas nutiko ir kodėl viskas taip pasikeitė, kol jų prisiminimai nuo pat pirmų dienų, kaip troškimai virsdavo tikrove, atvedė iki merginos, kurios jie pradėjo ieškoti.
Suradę Maya bando atstatyti viską į vietas, lyg nieko nebūtų buvę. Bet, kadangi Maya perspėjo apie pasekmes, ir jei, bus pakeista nors viena istorijos dalelė, daug ko gali ir nebūt, kai kas gali net mirt. gali sutrikti visiška pusiausvyra. Tuomet, kai išaiškėja šitos painiavos kaltininkė,pats Aro nusprenžia jog jam metas apsistoti Forkse.

Forkse susiradęs Cullenus ir jų mergaitę Nessę, Cullenam paaiškina visą situaciją, ir visi bando atstatyti buvusią pusiausvyrą, kol viskas visiškai nesugriuvo......
Atgal į viršų Go down
 
Forumo rpg situacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nightfall :: Welcome :: Let's Play the Game!-
Pereiti į: