Nightfall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Standing no chance to win but, we're not running, we're not running
 
rodiklisrodiklis  DRAUGAIDRAUGAI  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
Renesmee Charlie Cullen
It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Renesmee Charlie Cullen


Posts : 150
Hug'ai : 0
Join date : 2012-06-11

Taisyklės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   Taisyklės EmptyAntr. 06 12, 2012 5:05 pm

Bendros forumo taisyklės:

- Nesikeikiam, nevarom ant forumo narių, juk ateinam čia praleisti laiko, o ne pyktis, tegul čia kiekvienam būna namai, į kuriuos gera užeiti :)
- Nekopijuojam idėjų, ir nenešam kopijuotų idėjų.Kiekvienas galim būti orginalus ir susigalvoti savas idėjas.
- Aktyviai reiškiamės kas nepatinka, juk be nusiskundimų nebus ir tobulėjimo.
- Gerbk kitus narius, ir nedraskyk akių administracijai. Turi gerbti ją už pastangas dėl forumo.
- Susikūrę veikėją, iškarto kuriamės biografiją, kad veikėją būtų galima nuspalvint. Nenuspalvintas veikėjas ar veidas laikomas laisvu ir galimas atiduoti kitam norinčiam.
- Hollywood'o platybėse yra labai daug gražių merginų ar vaikinų. Todėl nebūtina peštis ir draskyti akių dėl Ninos Dobrev ar Ian Somehalder. Laisvi veidai, visada yra atlaisvinami. Jei jie nėra laisvi, kodėl gi nepasirinkus kito gražaus veidelio ir nesigadinti nervų dėl užmtų.
- Nedarkom personažų vardų su simboliais *~ (>?/}[ ir t.t. tik administratorės gali prie nario vardo uždėti *, parodant kad personažas yra deaktyvuotas ir vaidinti negali.
- RPG temose rašom taisyklinga lietuviška kalba, jokių angliškų ir rusiškų žargonų kaip : karočia, whatever, pameikino, dealinam, ir t.t. Gerbkime ir save ir kitus :)
- Taip pat patartina veikėjo veido išraiškas, mimikas aprašyti, o ne pridėti paveiksliuką su prierašu (taip kaip gife) juk kiekvienas mes turim fantaziją, kad suprasti žodžius, nusakančius kaip personažas atrodo, o ne ieškoti ar dairytis į paveiksliukus. Tas pats galioja ir su šypsenėlėm.
- Floodo temose taisyklių nėra, rašom floodinam kiek širdis geidžia, tik befloodinant nepamirštam ir rpg temų. Veikėjas, kuris tik gyvena floode ir nevaidina, gali būti perspėjamas dėl personažo atėmimo, įpatingai jei to personažo prašosi kitas, kiek aktyvesnis žmogus.

Rpg taiskylės:

- Vienu metu galima būti dvejose vietose
- Būk aktyvus. Niekas veiksmo ir idėjų nepatieks ant lėkštutės, todėl veiksmą reikia galvoti visiem kartu,
- Pas mus nėra overpowerių, todėl jei pamatysiu bet kokį šūstravimą jau ne proto ribose ar bet kokį nenugalimąjį Halką, jau bus kita kalba.
- Žudyti ir mirtinai žaloti be bendro susitarimo draudžiama. Jei žmogus nori pasikeisti personažą, senąjį galima nužudyti, tačiau tam būtina perspėti administraciją ir personažas bus palaidojamas.
- Negalima turėti daugiau dviejų personažų tam pačiam žmogui.
- Būtina RPG rašymo tvarka. T.y. jei vaidinate vienoje vietoje daugiau nei dviese, po savo posto parašymo reikia sulaukti kitų, tarkim, dviejų pašnekovų postų ir tik tada rašyti kitą savo postą. Laikantis tokios tvarkos, vaidinime nebus bardakų ir nesusipratimų.
IŠIMTIS: kai vyksta vakarėlis ar kita masinė šventė, kurioje dalyvauja visi.
- Būtų malonu, jei jūsų postą sudarytų daugiau nei du sakiniai. Veikėjas gali nuveikti daug daugiau nei 'ieiti' ar 'išeiti', tuomet pagerės vaidinomo kokybė ir prasmė bei pats vaidinimas taps daug įdomesnis.
- Įdėmiai perskaitome kas vyksta toje vietoje, kurioje norite apsilankyti, kad išvengtume nesuspratimų ir nesklandumų ir kad jūsų postas nebūtų iš 'lempos'.
- Turėkime fantazijos. Čia ne visi veikėjai 'pasikėlusios kalės', čia nėra supermenų ir visagalių. Čia nėra vien draugų ir sugulovų. Būkime orginalūs, pykimės, muškimės nekęskime, mylėkime, būkime geri būkime blogi. Juk tai yra įdomiausia.
- Negalvokite, jog žmonėmis registruotis neįdomu. Gal jie ir neturi stebuklingų galių ar neįprastos jėgos. Kodėl negalite būti kietais vampyrų medžiotojais, ar visa griaunančiais ir nepaklusniais paaugliais?
- Būtina kiekvienam gerai praleisti laiką, ir norėti sugrįžti dar kartą :)
Atgal į viršų Go down
https://nightfall.forumlt.com
 
Taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nightfall :: Welcome :: Let's Play the Game!-
Pereiti į: